Skip to content Skip to footer

Ünver alloy

Ünver Alloy, ulusal ve uluslararası çapta gözlemlenen alloy
ihtiyacına cevap niteliğinde hayata geçirilmiştir.

alloy4
BİZ KİMİZ?

ÜNVER ALLOY

Ünver Döküm 1998 tarihinde İstanbul Çemberlitaş’taki atölyesinde kuyumculuk sektöründeki faaliyetine başlamıştır. Dökümcülük mesleğinin tarihsel süreçte günümüze kadar taşımış olduğu bilgi ve birikimlere, güven, ileri teknoloji ve sürekli müşteri memnuniyeti prensiplerini de ekleyerek, daima genişleyen vizyonu ve planlı, hedef odaklı çalışmaları ile yıllar içerisinde kuyumculuk sektörünün önde gelen firmalarından olmayı başarmıştır.

Türkiye'nin En Çok Fason Dökümünü Biz Yapıyoruz

Günlük 600kg fason döküm kapasitemiz ile Türk kuyumculuk sektöründe lider konumunda olmaktan gurur duyuyoruz.

Çeyrek Asırlık Tecrübe

Tecrübeli ekip arkadaşlarımız sayesinde, 1998'den günümüze 2000'i aşkın müşterimize hizmetimizi değişmeyen kalite olarak sunmaktayız.

Alloy Üretiminde Teknolojinin Sınırlarını Zorluyoruz

Ürettiğimiz yüksek kaliteli alloylarımızla, taleplerinizi karşılayacak size özel alloyların geliştirilmesini ve tüm teknik sorunlarınızda anında destek hizmeti sağlıyoruz.

Alloy Teknolojileri

Ünver Alloy, ulusal ve uluslararası çapta gözlemlenen alloy ihtiyacına cevap niteliğinde hayata geçirilmiştir. Yüksek yatırımlar ve üretim saha planlamaları sonucunda, standardize edilmiş ürün kalitesi ve stoklu çalışma prensibini benimsemiş ekibimiz tarafından işleyişini sürdürmektedir.

Alloy Üretimi

Ünver Alloy, ulusal ve uluslararası çapta gözlemlenen alloy ihtiyacına cevap niteliğinde hayata geçirilmiştir. Yüksek yatırımlar ve üretim saha planlamaları sonucunda, standardize edilmiş ürün kalitesi ve stoklu çalışma prensibini benimsemiş ekibimiz tarafından işleyişini sürdürmektedir. Bunların yanı sıra talep doğrultusunda özelleştirilebilir alloy üretimi de yapmaktayız.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

Dünyanın en büyük fason üretim yapan dökümhanesi tarafından imal edilen alloyları üretiyoruz. Yaşadığınız döküm problemleriniz için canlı destek hattımız sizlerin hizmetinde. İsteğe bağlı döküm eğitimi hizmeti vermekteyiz.

KATILDIĞIMIZ FUARLAR